kurumsal tanıtım filmi

Hakkımızda

Menü

  Hakkımızda

  Atak Gümrükleme 1994 yılında gümrükleme hizmetlerinde uzman ve deneyimli bir kadro tarafındam kurulmuşur.

   

  Biz Kimiz

  1994 yılında gümrükleme hizmetlerinde uzman ve deneyimli bir kadro tarafından kurulan Atak Gümrükleme pro-aktif ekip çalışması, hızlı ve güvenilir yollardan sonuca ulaşması, Türk ekonomisinin seçkin kuruluşlarından oluşan portföyü ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile, bugün sektördeki en seçkin kuruluşlarından biri olarak, çağımızın getirdiği yeni anlayışla tam bir lojistik olma yolunda önemli adımlar atmış ve atmaya devam etmektedir.

  Rekabetin yol göstericisi, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu iş dünyasında, belirleyici etken "bireysel kalite", "ekip kalitesi" ve "yönetim kalitesi"dir. Bu anlayışın sonucu olarak rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, kuruma özgü bilgi ve becerilere sahip çalışanlarıdır.

  Hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile, müşteri temsilciliği esası üzerine kurulu bir anlayış içinde kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yine bu amaca yönelik olarak.

  Hizmet verdiği alanda en iyi olma yolunda gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile ATAK ; kanunların öngördüğü hukuki zorlukların tamamını yerine getirerek güvenini kazandığı müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun sınırlarını genişletmeyi misyon edinmiştir.

  ATAK tüm hizmetleri ; konusunda gerekli eğitimi almış diplomalı ithalat, ihracat, muhasebe ve müşteri temsilcileriyle tüm gümrüklerde hizmet vermektedir.

  image
   

  VİZYONUMUZ

  Türkiye'de en Kaliteli ve Güvenle Hizmet veren Gümrükleme Firması olmak; Rekabetin yol göstericisi, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu iş dünyasında, belirleyici etken "BİREYSEL KALİTE", "EKİP KALİTESİ" ve "YÖNETİM KALİTESİ" dir. Bu anlayışın sonucu olarak rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, KURUMUN BİLGİ VE BECERİLERİDİR.

  Teknolojik bilgi işlem altyapımıza, insan kaynaklarımıza ve araştırma geliştirme süreçlerine yatırımlar yaparak, müşterilerimizin memnuniyetini ve sağladığımız hizmetin verimliliğini en üst seviyede tutmak ve korumaktır.

   

   

  MİSYONUMUZ

  Sektörlerindeki en iyilerin çalışmak istediği firma olmak. Dengeli ve sağlam büyümek Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak. Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanarak, firmamız ile çalışan herkesin "Kendi İşinin Lideri" olduğuna inanırız.

  Farklılıklar yaratarak gümrük müşavirliği sektöründe kalıcı üstünlükler edinerek, gümrük sektöründe kalıplaşmış kazanç odak noktasını müşteri memnuniyeti kavramına odaklamak ve Atak Gümrükleme olarak sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilerimize sürdürülebilirlik çerçevesinde verimlilik sunmak.